خانه / تازه‌ها / نازک طبعی که تویی

نازک طبعی که تویی

روزهایی که فکر را تعطیل می کنم و می فرستمش پی خیال و احساس، هر اتفاقی ممکن است بیفتد. مثلا شده که اشک بریزم، خوشحالی کنم، تندی کنم، خشمگین شوم و … . در کل، مغلمه ای از احساسات زیاد، ناپایدار و گوناگون.
روزهایی که فکر می کنم و بعد احساساتم را تجزیه و تحلیل می کنم، معمولا احساسات پایدارتری دارم. خوشحال ترم. مهربان ترم. مثبت ترم. عاشق ترم. اگر چیزی ناراحتم کند، ناراحتی تبدیل به اشک و خشم نمی شود، بلکه تبدیل به راه حل می شود و راه حل، انرژی بیشتری به من می دهد.
روزهایی که فکر می کنم، حتما فکرهایم را هم با کلمات برایش می گویم تا با احساسات. و او هم خوب گوش می دهد. و بعد نظرش را می گوید و می شنوم. و بعد من دوباره می گویم و او دوباره می شنود و بعد باز … . و در نهایت آن حس رضایت است که باقی می ماند. خوبیِ او، یکی از هزاران خوبیش، این است که خوب می شنود، خوب مرا می شناسد، خوب حس می کند و عالی تحلیل می کند و عالی تر نتیجه می گیرد.
این روزها، حتی بیشتر از قبل، نیاز دارم که اول فکر کنم و بعد احساس. مسیرهایی که طی می کنیم و چالش هایی که پیش می آیند، چالش هایی که پیش می آیند و مسیرهایی (اغلب ناهموار) که ایجاد می کنند، این نیاز را هم ایجاد می کنند و ما (من و او) با تکیه بر منطق فکرش و نازکی طبعش زمان و زمین را می پیماییم.

درباره زینب خاتون

پس از بررسی دوباره تلاش کنید.

کارکرد دستگاه‌های تولید انرژی بدن در ورزش تنیس

برای طراحی یک برنامه ویژه تمرینی، لازم است بدانیم که بدن انسان چگونه در بازی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − چهار =